240x240cm Depo Kabin

Yuvam Konteyner kalitesi ile hazırlanan yeni sistem Sandviç Panel Kabin çevre dostu özelliğe sahip. Kullananlara konfor sağlayan ergonomisi, konulduğu yerde estetik görünümü gibi üründe öne çıkan çok sayıda benzersiz üstünlükler hemen farkedilir. Yuvam Konteyner Panel Kabin 2 m2’den 7 m2’ye kadar değişik ebatlarda çok amaçlı kapalı mekan ihtiyaçlarında en ideal yapı çözümüdür.

Kabinin duvar ve çatı panelleri eps dolgulu 40 mm kalınlıkta sandviç panel sisteme sahip olup sınıfının en iyisidir. Yapı maksimum izolasyon ve kolay iklimlendirme özelliği ile de öne çıkmaktadır. Elektrik tesisatları ve malzeme kullanımı belirlenen kalite standartlarında gerçekleştirilmekte olup riskli durumlara açık kapı bırakmaz. Güvenlik kabini, irtibat ofisi, WC Duş ünitesi ihtiyaçlarınızda güvenli ve kaliteli ürün için Yuvam Panel Kabin ile tercihinizi kolaylaştırın.

Depo kabinlerimiz isteğinize göre pencereli ve penceresiz, cam kapılı yada kapalı kapılı modelde kabinleriniz hazırlanmaktadır. Ayrıca isteğinize göre kapı ve pencerelere demir korkuluklar takılmaktadır.

240x240cm depo kabinler şantiyelerde el makineleri, araç gereç gibi temel kullanım malzemeleri için en çok tercih edilen depo kabin ebatıdır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.trSipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

Depo Konteyner

Depo Konteyner sizlerin ürün stoklama ihtiyaçlarınızda bir dünya standartı olarak karşınıza çıkmaktadır.