3x7m Depo Konteyner

Yuvam Konteyner kalitesi ile hazırlanan 3x7m yeni sistem Sandviç Panel ve galvaniz saclı çevre dostu özelliğe sahip. Kullananlara konfor sağlayan ergonomisi, konulduğu yerde estetik görünümü gibi üründe öne çıkan çok sayıda benzersiz üstünlükler hemen farkedilir. Yuvam depo konteynerler 2 m’den 10 m’ye kadar değişik ebatlarda çok amaçlı kapalı mekan ihtiyaçlarında en ideal yapı çözümüdür.

3x7m depo konteyner duvar ve çatı panelleri eps dolgulu 40 mm kalınlıkta sandviç panel sisteme sahip olup sınıfının en iyisidir. Yapı maksimum izolasyon ve kolay iklimlendirme özelliği ile de öne çıkmaktadır. Elektrik tesisatları ve malzeme kullanımı belirlenen kalite standartlarında gerçekleştirilmekte olup riskli durumlara açık kapı bırakmaz. Güvenlik kabini, irtibat ofisi, WC Duş ünitesi ihtiyaçlarınızda güvenli ve kaliteli ürün için Yuvam Panel Kabin ile tercihinizi kolaylaştırın. Depo konteynerlerimiz isteğinize göre pencereli ve penceresiz, cam kapılı yada kapalı kapılı modelde konteynerlerimiz hazırlanmaktadır. Ayrıca isteğinize göre kapı ve pencerelere demir korkuluklar takılmaktadır.

3x7m Sandiviç Panel Depo Konteyner

Sandiviç panel konteynerin duvar ve çatı panelleri eps dolgulu 40 mm kalınlıkta sandviç panel sisteme sahip olup sınıfının en iyisidir. Yapı maksimum izolasyon ve kolay iklimlendirme özelliği ile de öne çıkmaktadır. Elektrik tesisatları ve malzeme kullanımı belirlenen kalite standartlarında gerçekleştirilmekte olup riskli durumlara açık kapı bırakmaz. Güvenlik kabini, irtibat ofisi, WC Duş ünitesi ihtiyaçlarınızda güvenli ve kaliteli ürün için Yuvam Panel Kabin ile tercihinizi kolaylaştırın.

3x7m Galvaniz Sac Depo Konteyner

Galvaniz sac depo konteynerlerimiz sağlam şasesi ile ön plana çıkmaktadır. Zeminde m2'ye yatay vaziyette 200 KG yük kaldırma kapasitesine sahiptir. Dış duvarları, dıştan 0,50 mm fırın boyalı yada isteğe göre boyasız metalik görünümlü galvaniz sac ile kaplıdır. İç duvarda eps köpük ile ısı yalıtımı yapılmış ve iç duvar yüzeyi PVC lambiri ile kaplanmıştır.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

Depo Konteyner

Depo Konteyner sizlerin ürün stoklama ihtiyaçlarınızda bir dünya standartı olarak karşınıza çıkmaktadır.