3x3m Jeneratör, Makina Kabini ve El Aletleri Depo Konteyneri

3x3m depo konteyner sizlere sunduğu 9 m2 kullanım alanıyla küçük ve orta ölçekli tüm depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunar. Özellikle makina muhafaza, jeneratör çalışma odası, küçük el aletleri gibi ürünlerinizi iş yerinizin yanında yada şantiye alanında koruyabilirsiniz. Kaliteli konteyner üreticisi Yuvam Konteyner ürünleri olan depo konteyner ürünlerimiz sizlere 40 yıla kadar kullanım ömrü sunar.


Depo konteyner ürünlerimizde isteğinize göre pencereli yada penceresiz olarak imal edilmektedir. Zeminleri standart üretimde M2'de 200 KG yük taşıma kapasitesine sahip betopan kaplıdır. Fakat daha ağır yük depolamak istediğiniz de ise baklava sac kaplama yaparak taşınacak yük kapasitesini m2'de 1000 KG ve üzerine çıkarmaktayız. Malzemelerinizi raflara dizmek istediğiniz de ise istediğiniz ölçü ve özelliklere sahip demir raflarıda imal ederek depo konteyner içerisinde çıkarılmaya uygun biçimde monte etmekteyiz.

Camlı depo konteyner modellerimizde güvenlik ihtiyacına göre pencere ve kapı dışına demir korkuluklu olarakta üretim yapmaktayız.

3x3m ebatında yada farklı ebatlarıda depo konteyner ihtiyaçlarınız için bizleri arayınız yada eposta gönderiniz. Türkiye'nin her yerine satışımız mevcuttur.

Depo Konteyner

Depo Konteyner sizlerin ürün stoklama ihtiyaçlarınızda bir dünya standartı olarak karşınıza çıkmaktadır.