Şantiye Depo Konteyner

Bir bina, yapı sitesi, fabrika vb. yapıların inşaası için ilk aşama şantiye yapılarının kurulum aşamasıdır. Şantiye yapılarında personel barınma konteynerleri kadar önemli olan bir diğer nokta depolama konteynerleridir. Depolama konteynerleri şantiyede kullanılan önemli araç gereçlerin muhafazası için bir gerekliliktir. Geliştirdiği yeni nesil üretim teknolojisi, hızlı üretimi ve iyi organize olmuş ekipleriyle kullanıma hazır kurulumuyla Yuvam Konteyner şantiye depo konteyneri ülkemizin ve dünya şantiyelerinin tercihidir.

Sipariş ve Detaylar İçin İletişime Geçiniz:

GSM & Whatsapp: 0545 929 02 21
Telefon: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr

Şantiye Depo Konteyneri Çeşitleri

Şantiyeler de genel olarak tercih edilen konteyner çeşitleri 3x7m standart depo konteyneri, çift kapılı baklava sac zeminli ve jeneratör, güç odası konteynerleri olarak sınıflandırabiliriz. Tabi çeşitlilik sadece bu konteyner türleri ile sınırlı değildir.

3x7m Standart Tip 21 m2 Şantiye Depo Konteyneri


3x7m standart tip şantiye depo konteynerleri, şantiyelerde en çok tercih edilen depo konteyner modelidir. 21 m2 alana sahip olmasıyla bir çok şantiyede ihtiyacı büyük oranda kaşılamaktadır.

Dış duvarları galvaniz saclı veya sandiviç panel olarak iki tipte tercih edilmektedir. Zemin yük kapasitesi m2'ye yayılı biçimde olan 200 KG yük kapasitesine sahip betopan bloklar ile korunmaktadır. Dış kapısı sac kapı ile sağlamlaştırılmıştır. Dış kapı konumu standart olarak orta bölümde yer almaktadır. Ayrıca sizlerin isteğine göre kenarda yada yan tarafında olarakta kapı konumlandırılması yapılmaktadır.

Çift Kapılı, Baklava Sac Zeminli Şantiye Depo KonteyneriDaha büyük yüklerde ve ağır yüklerde tercih edilecek depo konteyner modelimizdir. Çift yada istediğiniz oranda kapıları sayesinde standart kapılardan geçemeyen yüklerde sizlerin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Baklava sac zemini ile standart konteynerleri depolayamayacağınız ağır yükler için ideal bir depo konteyneridir. M2'ye yayılım biçimde ortalama 500 KG yük taşıma kapasitesi ile ihtiyacınızı karşılamada ön plana çıkmaktadır.

Baklava sac zeminli depo konteynerinizi dilerseniz standart boylarda imal etmemizin yanı sıra 300 cm yada 350 cm yükseklikte imal etmekteyiz. Bu avantajı ile şantiyedeki özel depolama ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezidir.

Güç Odası Depo KonteyneriŞantiyelerin enerji ihtiyacı en önemli detaylarını oluşturmaktadır. Çalışmanın sağlanabilmesi için elektrik üretimi olmak zorunda ve çalışması süreklilik arz etmektedir. Şantiye enerji ihtiyaçlarını karşılamak için en çok tercih edilen imkanlar arasında Jeneratörler gelmektedir. Jeneratörlerin verimli ve sürekli çalışabilmesi için muhafaza altında olmaları şarttır. Ayrıca jeneratörler gürültü kirliliği açısından sıkıntılı bir yapıya sahiptirler.

Jeneratörlerinizi hem güvenli ortamlarda muhafaza etmek hem de oluşturduğu gürültü kirliliğini düzeltmek için güncel çözüm olarak güç odası depo konteynerleri öne çıkmaktadır. Uygun maliyetleri, jeneratörünüzün ihtiyacı olan alana göre imal edilmeleri depo konteynerlerini vazgeçilmez yapmaktadır. Ayrıca taşınabilir olmaları sayesinde içerisine yerleştirilmiş jeneratörünüzün düzenini bozmadan dilediğiniz noktaya jeneratörünüzü taşıyabilirsiniz.

Depo Konteyner

Depo Konteyner sizlerin ürün stoklama ihtiyaçlarınızda bir dünya standartı olarak karşınıza çıkmaktadır.